DS FIRST LADY CERAMIC C0142171105101

d-008

CERTINA C014.217.11.051.01 DS FIRST LADY CERAMIC C0142171105101

Sportowy zegarek dla kobiet, wyprodukowany przez znaną szwajcarską firmę Certina. Została zaprojektowany z myślą o bardzo wymagających użytkowniczkach.

Model ten posiada bransoletę i kopertę ze stali chirurgicznej o najwyższej jakości. Jest to materiał, który nie powoduje uczuleń, a jednocześnie nie ulega korozji. Bransoleta jest dwukolorowa. Srebrna stal szlachetna została bowiem połączona z ciemniejszymi elementami ceramicznymi. Na czarnej tarczy znajdują się oznaczenia godzin w formie indeksów, co czyni zegarek czytelnym, a zarazem eleganckim. Dla kobiet ceniących sobie aktywny styl życia istotne znacznie ma stoper analogowy, którego wskazania odczytywane są na dodatkowych tarczach. Ze względu na wysoką klasę wodoszczelności w zegarku można pływać, a nawet nurkować na głębokości około 10 metrów. Wykorzystany przez producenta mechanizm kwarcowy zapewnia bardzo precyzyjny pomiar.

Waga zegarka wynosi 107 gram, a średnica jego koperty 34,8 milimetra. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją, która obowiązuje od dnia zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *