DS 1 POWERMATIC 80 COSC C0294081108100

Certina DS-1 Powermatic 80 COSC świetny zegarek z certyfikatem chodu oraz automatycznym mechanizmem z rezerwą na 80 godzin.

Obudowa czyli koperta tej Certiny wykonana z stali chirurgicznej, szlachetnej na swój skład (316L) nie powodującej uczuleń, ten rodzaj stali można polerować. Nie powoduje praktycznie żadnych uczuleń.  Mechaniczny naciąg tego zegarka wprowadza go w ruch sprężyna nakręcana dzięki rotorowi znajdującemu się w mechanizmie. Zasilany dzięki nakręcaniu sprężyny sprawia go ponadczasowym tak zwanym „zegarkiem z duszą” Tolerancja tego czasomierza to ok -4/+6 na dobę. Samo chodzenie w zegarku sprawia że jest nakręcany i działa.  W zefarku zastosowano innowacyjny mechanizm z rezerwą chodu na 80 godzin, oprócz tego ten czasomierz ma certyfikat dokładności chodu nadawany przez szwajcarski instytut Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres. Tarcza tego eleganckiego zegarka jest w kolorze antracytowym z oznaczeniem godzin w formie indeksów, datownik wskazujący numer dnia miesiąca umiejscowiony na godzinie szóstej. Bransoleta wykonana ze stali nierdzewnej zwanej chirurgiczną odporna na korozje. Można zmniejszać i powiększać bez obawy o utratę gwarancji, także wypolerować bransoletę aby wyglądała jak nowa, usługę tę możemy wykonać dla Państwa odpłatnie. Szkło zegarka szafirowe praktycznie nie rysujące się wykonane na bazie tlenku aluminium dzięki tej właściwości zegarek wygląda dłużej jak nowy. 100M wodoszczelności to klasa bardzo dobra czasomierz nadaje się do swobodnego pływania i nurkowania na niewielkie głębokości około 10 metrów.

Grubość to 12,56 mm a średnica 40mm.

Certina zawsze dokłada wszelkich starań by klient w ramach gwarancji nie musiał wysyłać/zawozić zegarka do miejsca w którym kupił. Czasomierz podlega 24 miesięcznej gwarancji międzynarodowej.

certinyds1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *