DS 8 Precidrive Chrono Moon Phase

Certina DS 8 Precidrive Chrono Moon Phase C0334501103100

Certina DS8 Precidrive Chrono Moon Phase elegancki zegarek ze wskazaniami faz księżyca i super precyzyjnym mechanizmem Precidrive.

Srebrna koperta czasomierz wykonany ze stali chirurgicznej odpornej na korozje ze względu na skład (316L)  nie powoduje praktycznie żadnych uczuleń. Materiał ten, jeżeli nie jest pokryty żadną dodatkową powłoką, można polerować.Bransoleta w kolorze srebrnym wykonana ze stali nierdzewnej zwanej chirurgiczną odporna na korozje. Można zmniejszać i powiększać bez obawy o utratę gwarancji, także wypolerować bransoletę aby wyglądała jak nowa, usługę tę możemy wykonać dla Państwa odpłatnie. Czasomierz ten wyposażony jest w mechanizm kwarcowy, zapewnia bardzo dokładny czas, tolerancja to +/- 10 sekund na miesiąc oraz długą żywotność baterii około 2 – 3 lata. Kryształek kwarcu oraz precyzyjny układ elektroniczny zapewniają dokładność chodu zegarka w stopniu perfekcyjnym. Bardzo dokładny mechanizm o nazwie Precidrive model ETA G10.962 Precidrive. Tarcza to najpiękniejsza rzecz tego zegarka. W kolorze srebrnym z wskazaniami godzin w formie indeksów oraz datownikiem pokazującym numer dnia miesiąca na godzinie czwartej. Oprócz tego na cyferblacie znajdują się jeszcze trzy inne tarczki na których można odczytać wskazania stopera. Dodatkowa funkcja tego zegarka to wskazania faz księżyca. Szafirowe szkło, wykonane z najlepszych materiałów, praktycznie nie rysujące się wykonane na bazie tlenku aluminium dzięki tej właściwości zegarek wygląda dłużej jak nowy. Wysoka wodoszczelność tego zegarka, klasa 100M zapewnia duże możliwości oraz brak zmartwień że pod wpływem wody coś się może z tak piękną biżuterią coś stać. Zapewnia w komfortowych warunkach możliwość pływania i nurkowania do głębokości około 10 metrów.

Średnica koperty tego zegarka to 42mm, grubość 11,8mm

Certina zawsze dokłada wszelkich starań by klient w ramach gwarancji nie musiał wysyłać/zawozić zegarka do miejsca w którym kupił. Czasomierz podlega 24 miesięcznej gwarancji międzynarodowej.

certina_________

certina C0334501103100

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *