DS Eagle C023.739.17.051.00

Certina DS Eagle    C023.739.17.051.00

Certina DS Eagle to sportowy zegarek do zadań specjalnych a nawet ekstremalnych. System DS oraz chronograf i drugą strefę czasową.

Koperta czasomierz wykonany ze stali chirurgicznej odpornej na korozje ze względu na skład (316L)  nie powoduje praktycznie żadnych uczuleń. Jak wiadomo kobieca ręka jest delikatna. Koperta pokryta czarnym PVD. Tarcza zegarka w kolorze czarnym z oznaczeniem godzin w formie indeksów. Zegarek posiada funkcje stopera jego wskazania odczytywane są na małych tarczkach na cyferblacie. Oprócz tego na tarczy znajduję się datownik na godzinie szóstej pokazuje numer dnia miesiąca. Zegarek ten posiada jeszcze grudą strefę czasową, która umożliwia odczyt godziny z innej strefy. Mechanizm kwarcowy zegarka zapewnia bardzo dokładny czas, tolerancja to +/- 10 sekund, zegarek nie wymaga żadnych regulacji. Czas pracy na baterii to ok 2 do 3 lata. Kryształek kwarcu oraz precyzyjny układ elektroniczny zapewniają dokładność chodu zegarka w stopniu perfekcyjnym.  Czarnym silikonowym pasku, wysokiej jakości tworzywo sztuczne, posiada szereg przydatnych właściwości między innymi. Nie przyjmuję zapachów oraz świetnie nadaje się do użytkowania w wodzie. Pasek zapinana przez standardową klamrę.  Szafirowe szkło  wysokiej jakości odporne na zarysowania, zarysować je można tylko diamentem. Wodoszczelności tego zegarka to 200M i zapewnia możliwość nurkowania nawet z akwalungiem. 

Wymiary, średnica 46mm, grubość 13,9mm.

Certina zawsze dokłada wszelkich starań by klient w ramach gwarancji nie musiał wysyłać/zawozić zegarka do miejsca w którym kupił. Czasomierz podlega 24 miesięcznej gwarancji międzynarodowej.

tissotttttttttttttt

 

certina C0237391705100

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *