DS First Lady Ceramic Chrono Precidrive C0302173705700

Certina DS First Lady Ceramic Chrono Precidrive C0302173705700

Druga najnowsza Certina DS First Lady Ceramic Chrono Precidrive. To wyjątkowo piękny zegarek z ceramicznym z czarnym bezelem.

Najpiękniejsza w tym zegarku jest tarcza. Czarny kolor z pięknymi kwiatami na tarczy to coś co od razu rzuca się w oczy. Oznaczenie godzin w formie indeksów na przemian z cyframi arabskimi w kolorze złotym. Oprócz tego tarczki do stopera i datownik na godzinie szóstej wskazujący dzień miesiąca.Czasomierz ten wykonany ze stali chirurgicznej, odporna na korozje ze względu na  swój skład (316L) nie powodującej uczuleń, ten rodzaj stali można polerować. Materiał ten pokryty jest powłoką PVD ze złota. Dodatkowo na kopercie nałożony jest bezel ceramiczny w kolorze czarnym.Pasek silikonowy w kolorze czarnym. Silikon nie przyjmuję zapachów oraz ręka się pod nim nie poci. Zapinany na tak zwane zapięcie motylkowe które w znacznym stopniu przedłuża trwałość paska.Ta sportowa Certina wyposażona jest w mechanizm kwarcowy zegarka zapewnia bardzo dokładny czas, tolerancja to +/- 10 sekund na miesiąc oraz długą żywotność baterii około 2 – 3 lata. Kryształek kwarcu oraz precyzyjny układ elektroniczny zapewniają dokładność chodu zegarka w stopniu perfekcyjnym. Bardzo dokładny mechanizm o nazwie Precidrive model ETA G15.212.Szkło szafirowe, wykonane z najlepszych materiałów, praktycznie nie rysujące się wykonane na bazie tlenku aluminium dzięki tej właściwości zegarek wygląda dłużej jak nowy.Wysoka wodoszczelność tego zegarka, klasa 100M zapewnia możliwość pływania i nurkowania do głębokości okkoło 10 metrów.

Wymiary tego zegarka to 38 mm średnicy oraz 11,8 mm grubości

Certina zawsze dokłada wszelkich starań by klient w ramach gwarancji nie musiał wysyłać/zawozić zegarka do miejsca w którym kupił. Czasomierz podlega 24 miesięcznej gwarancji międzynarodowej.

certina first czarna

certina C0302173705700

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *