DS PODIUM BIG SIZE C0016171629700

 

Certina DS Podium Big Size to sportowy męski zegarek który również możne pieknie prezentować w zestawieniu z eleganckim ubraniem.

Zegarek ten wyposażony jest w precyzyjny mechanizm  kwarcowy zegarka zapewnia bardzo dokładny czas, tolerancja to +/- 10 sekund na miesiąc oraz długą żywotność baterii około 2 – 3 lata. Posiada stoper który odmierza czas na przykład naszego okrążenie z dokładnością do 1/10 sekundy.Koperta wykonana z stali chirurgicznej, szlachetnej odporna na korozje ze względu na  swój skład (316L) nie powodującej uczuleń, ten rodzaj stali można polerować. Tarcza tego można by napisać uniwersalnego czasomierza ma kolor brązowym a oznaczenia godzin są w formie indeksów oraz cyfr arabskich na przemian. Zegarek posiada funkcje stopera, jego wskazania odczytywane są na małych tarczkach na cyferblacie. Datownik umieszczony na godzinie czwartej pokazuje nam numer dnia miesiąca.  Szafirowe szkło  wysokiej jakości odporne na zarysowania, zarysować je można tylko diamentem. Szkło tego zegarka szafirowe,, wykonane z najlepszych materiałów, praktycznie nie rysujące się wykonane na bazie tlenku aluminium dzięki tej właściwości zegarek wygląda dłużej jak nowy.  Pasek to wysoko gatunkowa skóra cielęca w brązowym z białymi przeszyciami nadająca elegancki wygląd oraz komfort noszenia, zapinana przez zapięcie motylkowe.  Wodoszczelność tego czasomierza jest wysoka, klasa 100M oznacza i zapewnia nas o możliwości pływania oraz nurkowania do 10 metrów.

Grubość tego czasomierza to 11,3mm, średnica 42mm, waga 90g.

Certina zawsze dokłada wszelkich starań by klient w ramach gwarancji nie musiał wysyłać/zawozić zegarka do miejsca w którym kupił. Czasomierz podlega 24 miesięcznej gwarancji międzynarodowej.

Certina DS Podium Big Size C001.617.16.297.00

certina C0016171629700

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *