Swatch GO DANCE YES4005 Irony Xlite

Zegarek Swatch GO DANCE YES4005 Irony Xlite

Męski zegarek wyprodukowany przez szwajcarskie przedsiębiorstwo Certina. Uniwersalny styl sprawia, że doskonale sprawdzi się w przypadku mężczyzn o różnych gustach.

Model ten posiada kopertę wykonaną z tytanu, który jest materiałem charakterystycznej stalowo-szarej barwie, wyjątkowej lekkości oraz odporności na korozję, odkształcenia mechanicznie i promieniowanie słoneczne. Z tego samego materiału wykonana została bransoleta tego zegarka. Jej długość można regulować, w celu dostosowania do własnego nadgarstka. Na srebrnej tarczy znalazły się naprzemienne oznaczenia w formie indeksów i cyfr. Szkło zegarka można zarysować jedynie diamentem. Ze względu na wysoką klasę wodoszczelności nie ma potrzeby ściągania zegarka przed rozpoczęciem pływania bądź nurkowaniem na niewielki głębokości.

Poza wspaniałą estetyką i wytrzymałością zaletą tego modelu jest znakomita precyzja, która wynika z zastosowania bardzo dokładnego mechanizmu kwarcowego. W efekcie tolerancja wynosi plus/minus 10 sekund miesięcznie.

m-009

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *